Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У тренді: подаємо декларацію про доходи та майновий стан в електронному вигляді!

24.04.2019

Трохи більше тижня залишилося до закінчення кампанії декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2018 року. Отож Головне управління ДФС у Хмельницькій області нагадує, що податкову декларацію про майновий стан і доходи громадяни можуть подати за місцем своєї податкової адреси в один із наведених способів (за вибором громадянина): засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.
Для направлення декларації засобами електронного зв’язку можна використати електронний сервіс ДФС «Електронний кабінет», у якому декларація частково заповниться автоматично, на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.
Скористатися таким сервісом можна за допомогою електронних ключів.
Нагадуємо, що єдиний в Україні кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, який надає електронні довірчі послуги юридичним та фізичним особам на безоплатній основі, - це Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС.
Варто зазначити, що з 07.11.2018 року набрали чинності основні положення Закону України від 05.10.2017 №2155-VIII «Про електронні довірчі послуги». Пункт 2 ст. 22 цього Закону встановлює, що ідентифікація фізичної особи, яка звернулася за отриманням послуги формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, здійснюється за умови її особистої присутності за паспортом громадянина України або за іншими документами, що унеможливлюють виникнення будь-яких сумнівів стосовно особи, відповідно до законодавства про Єдиний державний демографічний реєстр та про документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи. Тобто, з 07.11.2018 року отримати послуги формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів за довіреністю (в тому числі посвідченою нотаріально) неможливо.
Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС, як кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, надає своїм клієнтам виключно кваліфіковані сертифікати. Такі сертифікати використовуються користувачами електронних довірчих послуг для подання електронної звітності, організації електронного документообігу, отримання адміністративних послуг в електронному вигляді, тощо.