Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Хмельниччині фіскали у ході деклараційної кампанії проводять виїзні робочі зустрічі в ОТГ

12.04.2019

Результативно закінчилась робоча зустріч провідних фахівців Хмельницького управління ГУ ДФС в області з жителями Гвардійської сільської територіальної громади. Її метою стало проведення консультаційної роботи та прийняття декларацій безпосередньо в ОТГ.

Працівники фіскальної служби Анна Якубова та Ігор Трепарчук розповіли сільчанам про засдання та цілі кампанії декларування доходів та майного стану громадян, коло осіб, які повинні задекларувати отримані статки.

За підсумками виїзної робочої зустрічі жителі громади подали 15 декларацій про доходи на загальну суму 35 тисяч гривень, переважна більшість декларантів, це фізичні особи-підприємці, що надають послуги з використанням сільськогосподарської техніки.

Водночас, податківці наголосили присутнім на необхідності з розумінням поставитись до свого обов’язку зі сплати податків та надали роз’яснення з приводу механізму звітування про доходи.

«Сумлінне декларування своїх доходів та активність присутніх свідчить про високий рівень податкової культури та громадянської відповідальності. Це вкрай важливо для забезпечення стабільного фінансування соціальних програм регіону», - зазначила головний державний-ревізор інспектор Анна Якубова.

Нагадаємо, декларацію можна подати до фіскальної служби за місцем реєстрації традиційно трьома зручними способами: особисто до податкової інспекції, відправити поштою або за допомогою мережі Інтернет. Для цього на сайті фіскальної служби створено відповідний банер. Термін подання декларації для громадян, які обов’язково мають задекларувати доходи – 2 травня, а для реалізації права на отримання податкової знижки – до кінця 2019 року.