Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Кампанія декларування громадянами доходів за 2018 рік закінчується 2 травня 2019 року

09.04.2019

Головне управління ДФС у Хмельницькій області повідомляє, що громадяни, які у 2018 році отримували спадщину чи подарунок, що оподатковуються податком на доходи фізичних осіб; доходи від неподаткових агентів, зокрема, від надання в оренду житла, іноземний дохід, чи отримували дохід від надання послуг з ремонту житла, від організації і проведення розважальних заходів, доходи від репетиторської діяльності та інші, повинні подати податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Декларація за формою, затвердженою наказом МФУ від 02.10.15 №859 (у редакції від 06.06.2017 №556), подається до фіскального органу за місцем реєстрації до 2 травня 2019 року (в зв’язку з тим, що 1 травня – святковий).

Крім того, громадяни, які минулого року отримували заробітну плату і понесли певні витрати (їх перелік визначений Податковим Кодексом), можуть скористатися правом на податкову знижку.

До таких витрат, зокрема, включаються частина процентів, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом, благодійні внески неприбутковим організаціям, кошти, перераховані на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

Для отримання податкової знижки податкова декларація подається упродовж усього року (до 31 грудня 2019 року). На наступні роки податкова знижка не переноситься.

Фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області нагадують, що 2 травня 2019 року закінчується кампанія декларування доходів громадян отриманих у 2018 році.

В обов'язковому порядку повинні подати декларацію про доходи громадяни які впродовж 2018 року отримували доходи від продажу рухомого, нерухомого майна та власної сільськогосподарської продукції, отримували спадщину та подарунки, іноземні доходи, доходи з яких не утримувався податок або від осіб які не є податковими агентами.

Дякуємо за своєчасно подану декларацію!