Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Анонс події: 25 червня чекаємо платників для участі у семінарі з новацій в адмініструванні акцизного податку!

2019-06-24

Головне управління ДФС у Хмельницькій області у зв’язку із законодавчими змінами у сфері адміністрування акцизного податку з реалізації пального і спирту етилового та ліцензування виробництва, оптової, роздрібної торгівлі та зберігання пального проводить безкоштовний семінар з розгляду зазначених актуальних питань.
У розмові братимуть участь провідні фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, у першу чергу мова йтиме про питання, що найбільше хвилюють підприємців.
Зокрема, будуть роз‘яснені особливості ліцензування виробництва, оптової торгівлі, роздрібної торгівлі та зберігання пального, запровадження витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників в системі контролю за обігом пального, спирту етилового, аспекти адміністрування акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового в контексті змін в законодавстві з 01.07.2019 року.
Безкоштовний семінар відбудеться 25 червня 2019 року у приміщенні Головного управління ДФС у Хмельницькій області, за адресою: місто Хмельницький, вулиця Пилипчука, 17. Початок заходу – о 15-й годині.
Телефон для довідок: 0382- 618449.