Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До уваги суб’єктів ЗЕД: митниця переходить на обслуговування платників державного бюджету через «єдиний рахунок» ДФС

2019-02-07

Хмельницька митниця ДФС інформує суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, що на виконання наказу Мінфіну України від 01.11.2017 №898 «Про затвердження порядку перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення» в Україні впроваджується Пілотний проект з переведення підприємств на обслуговування через «єдиний рахунок».
«Єдиний рахунок» - це депозитний рахунок 3734, відкритий в Державній казначейській службі України на ім’я Державної фіскальної служби. Його реквізити:
Рахунок: 37341039292197
Банк отримувача: ДКСУ
МФО банку: 899998
Отримувач: ДФС України
ЄДРПОУ: 39292197
У зв’язку з його введенням поетапно зміниться система зарахування авансових платежів (передоплати), що вносяться до/або під час митного оформлення товарів. Зокрема:
1). З 18 лютого по 15 березня 2019 року при митному оформленні товарів за однією митною декларацією не допускається одночасне використання авансових платежів (передоплати), внесених на «єдиний рахунок» та на депозитний рахунок митниці підприємствами, які прийняли рішення про участь у Пілотному проекті;
2). З 18 березня 2019 року сплата та зарахування коштів у вигляді авансових платежів (передоплати) на депозитні рахунки 3734, відкриті в ГУ ДКСУ у м. Києві на ім’я митниць ДФС, припиняються.
3). З 16 квітня 2019 року припиняється митне оформлення товарів підприємствами через депозитні рахунки, відкриті на ім’я митниць ДФС.
Фахівці митниці просять врахувати зазначені зміни під час здійснення авансових платежів для митного оформлення товарів.