Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про зміну процедури надання довідки про відсутність заборгованості

2018-11-10

З 07.11.2018 заява про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Заява), має подаватися платниками за формою, встановленою додатком 2 до Порядку затвердженого наказом Міністерства  фінансів України  від 03.09.2018 №733  (ідентифікатор форми електронного документа – J1300305).

Довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Довідка), надається за вибором платника у паперовій або електронній формі, за встановленою формою згідно з додатком 1 до вищезазначеного Порядку (ідентифікатор форми електронного документа – J1400305). У такому самому порядку здійснюється підготовка та надання Довідок за результати розгляду Заяв платників, поданих до 07.11.2018 року.

Довідку у паперовій формі платник (його законний чи уповноважений працівник) отримує безпосередньо в контролюючому органі, до якого було подано Заяву.

Довідку в електронній формі платник отримує у приватній частині електронного кабінету з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».

Також, із зазначеної дати у програмному забезпеченні для підготовки, приймання та обробки електронних документів забезпечується використання оновлених електронних форматів та схем контролю зазначених форм.