Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Фіскальна служба Хмельниччини проведе семінар з розгляду питань зупинення реєстрації податкових накладних в ЄРПН

2018-03-26

З 22 березня поточного року вступив у дію новий порядок з питань зупинення реєстрації податкових накладних в ЄРПН в зв‘язку з чим на базі Головного управління ДФС у Хмельницькій області буде проведено семінар для платників податків з розгляду проблемних питань, які можуть виникати у представників бізнесу.

Запитання та пропозиції з даного приводу необхідно направляти за телефонами та на електронну адресу медіа-центру ГУ ДФС у Хмельницькій області, або ж надати у Центрі обслуговування платників податків за місцем реєстрації та ведення бізнесу.

Нагадаємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. №117 затверджено порядки з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, що офіційно опублікована 7 березня і набирає чинності через 15 днів, тобто 22 березня 2018 року.

Постановою затверджено:

- Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;

- Порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації;

- Порядок розгляду скарг на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації.

Крім цього зазначено, що втратили чинність:

- постанова Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017р. №190 “Про встановлення підстав для прийняття рішення комісією Державної фіскальної служби про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації”;

- постанова Кабінету Міністрів України від 4 липня 2017р. №485 “Про затвердження Порядку розгляду скарг на рішення комісії Державної фіскальної служби про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних”.

З текстом Постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. №117 можна ознайомитись за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadkiv-z-pitan-75.