Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Національний агрофорум «Податки. Фінанси. Право» чекає на участь представників бізнесу Хмельниччини

2017-11-22

До уваги платників податків!
Офіційне видання Державної фіскальної служби України Інформаційно-аналітичний журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори» запрошує платників податків взяти участь у роботі Національного агрофоруму на тему: «Податки. Фінанси. Право».
Дата проведення: 07 грудня 2017 року
Початок форуму: о 10 год. 00 хв. (реєстрація з 09 год. 30 хв.)
Місце проведення: м. Київ, готель «Хрещатик» (вул. Хрещатик, 14)
Детальна інформація щодо проведення Національного агрофоруму на тему: «Податки. Фінанси. Право» на сайті офіційного видання ДФС України «Вісник. Офіційно про податки», за посиланням: http://www.visnuk.com.ua/forum/.
Для реєстрації щодо участі у форумі необхідно звернутися до Філії ДП «СВЦ» в Хмельницькій області за телефоном: (0382) 79-53-33.

Відповідно до програми агрофоруму спікерами захобу будуть провідні фахівці Державної фіскальної служби, Мінагрополітики України, Мін’юсту України, у якості експертів виступатимуть представники консалтингових та юридичних компаній.

На сесіях форуму, зокрема, розглядатимуться теми; Податки в агросфері — мінімізація ризиків; ПДВ — новели законодавства та їх застосування; Зупинення реєстрації податкових накладних — критерії, процедури; Фінансування — джерела, інструменти, менеджмент; Аграрні розписки як альтернатива кредитуванню: оформлення, реєстрація; Експорт/Імпорт агропродукції — оптимізація ресурсів; Бюджетні дотації аграріям — умови отримання та порядок розрахунку, перші підсумки, перспективи 2018 року.